SHOP PER MERK / NEONAIL / Expert Gel / bouwgel NN /

Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml

Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml
Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml
Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml
7 ml - 15 ml - 30 ml

Artikelnummer

6776

Voor 14u besteld, dezelfde dag verstuurd

behalve weekend en dinsdag

€ 16,95
excl. btw
€ 20,51
incl. btw
Prijs per stuk
Variatie: Builder gel NEONAIL Expert - Light Pink 15 ml
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

NEONAIL Expert Builder Gel Light Pink
De bouwgels uit de NN Expert lijn worden gebruikt om de nagelplaat op te bouwen en te verlengen, zowel voor tips als voor sjablonen.
Dankzij hun consistentie van gemiddelde viscositeit zijn ze geschikt voor zowel beginners als gevorderde stylisten. De zelfnivellerende consistentie zorgt ervoor dat de juiste vorm in een mum van tijd wordt bereikt en als deze eenmaal is uitgehard, kan de gel gemakkelijk worden verwerkt met een nagelvijl. De producten worden uitgehard met LED-, UV- en CCFL-lampen.
Er zijn verschillende tinten beschikbaar: Cover Peach, Light Peach, Light Pink,  Natural Peach, Natural Pink, Perfect White, Clear.
 

VOLUME
15 ml

UITHARDINGSTIJD
Hardt uit in een 48W LED-lamp gedurende 60 sec. (in een lamp met lagere vermogens, verhoog de seconden).

VEILIGHEIDSMAATREGELEN
Buiten bereik van kinderen houden. Vermijd contact met ogen en huid. Het product kan allergieën of irritatie veroorzaken. Niet gebruiken als u allergisch of overgevoelig bent voor de ingrediënten van het product. De behandeling stopzetten bij irritatie of overgevoeligheid. Stel de Gelpolish niet bloot aan directe UV-stralen. Gebruik het product alleen waarvoor het bedoeld is. NEONAIL gellak / soak-off / gelpolish is bedoeld voor professioneel gebruik door gecertificeerde nagelstylisten. Niet te gebruiken onder de 16 jaar. 

OPMERKINGEN
Door de individuele kleurenkaart in uw beeldscherm is het mogelijk dat de kleuren van de foto's enigzins kunnen afwijken van de echte kleuren van onze producten. Kom vrijblijvend langs in één van onze winkels om de kleurstalen te zien. 
Gebruik de LED gel-producten enkel binnen en uit de buurt van UV-LED- en zonlicht kunnen de gellak / soakoff verharden! Bewaar uw producten daarom altijd op een koele en droge plaats.


SAMENSTELLING
DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, TRIMETHYLOLPROPANE TRIMETHACRYLATE, PEG-4 DIMETHACRYLATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, PEG/PPG-27/27 DIMETHICONE, METHYL BENZOYLFORMATE,
TRIMETHYLBENZOYL DIPHENYLPHOSPHINE OXIDE, P-HYDROXYANISOLE, HYDROQUINONE, BHT, CI 60725.



GEBRUIKSAANWIJZIGING
  1. Breng een kleine hoeveelheid NEONAIL Nail Cleaner (art.1051) aan op een cotton (art.1582) en wrijf dit goed op de natuurlijke nagel om de nagelplaat te ontvetten.
  2. Duw de nagelriem voorzichtig achteruit met de Wood Stick (art.1586).
  3. Verwijder alle loszittende stukjes dode huid met de platte kant van de Wood Stick.
  4. Vijl de natuurlijke nagel in vorm en zorg dat alle lengtes gelijkmatig zijn. Gebruik hiervoor de vijl met de 180 gritt.
  5. Verwijder de glans van de natuurlijke nagel met de vijl 180 gritt. Vijl van bovenaan de nagelriem tot aan de vrije boord op de natuurlijke nagel om deze mat te vijlen.
  6. Verwijder het stof met een manicureborsteltje (art.B110)
  7. Breng een kleine hoeveelheid NEONAIL Nail Cleaner aan op een cotton en wrijf dit goed op de natuurlijke nagel om de nagelplaat nogmaals te ontvetten en alle stofdeeltjes weg te nemen.
  8. Breng een dunne laag Builder Gel in de gekozen tint aan op de natuurlijke nagel en tips. Uitharden in een LED-lamp gedurende 60 sec. Niet cleansen.
  9. Breng vervolgens een dikkere laag Builder Gel aan in de gekozen tint en hard uit in een LED-lamp. Niet cleansen.
  10. Gebruik een 180 grit vijl om de nagels hun definitieve vorm te geven en eventuele oneffenheden te egaliseren.
  11. Stof verwijderen met een manicurebrush en cleansen.
  12. Op de nagels die op deze manier zijn voorbereid, kunnen we onmiddellijk elke kleur aanbrengen, bijvoorbeeld een gellak of Simple 1step van NEONAIL  zonder de basis aan te brengen, en afwerken met een topcoat.  
  13. Werk af met een nagelriemolie van NEONAIL

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Onze topmerken

Openingsuren

De webshop is 24/24 online
Weborders voor 12u worden dezelfde 
dag verstuurd behalve weekends en 
dinsdag (sluitingsdag)

Vrije ingang voor iedereen.

Openingsuren
maandag: 9u00-17u30
dinsdag: sluitingsdag
woensdag: 9u00-17u30
donderdag: 9u00-17u30
vrijdag: 9u00-16u00
zaterdag: 9u00-12u30
zondag gesloten


 

Contact

Nailcenter Keyola BV
Bruulstraat 86 
B- 9450 Haaltert

E: info@keyola.be
T: 0476 40 00 58

BTW: BE0899.116.556
IBAN: ING BE58 3631 9575 2340

Algemene informatie

Alle prijzen zijn vermeld excl. btw
Hebt u een Nederlands BTWnr dan bent u vrijgesteld van BTW.

Verkochte producten worden niet teruggenomen of geruild.
GRATIS verzending in België vanaf €75 excl btw

 

Powered by CCV Shop

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.